Łódź, 12-14.09.2024
KUP BILET

Największe polskie gwiazdy na wyciągnięcie ręki! Wejdź do specjalnej strefy na festiwalu Great September w Łodzi

20.06.2024

Największe polskie gwiazdy na wyciągnięcie ręki! Wejdź do specjalnej strefy na festiwalu Great September w Łodzi

Kortez, Otsochodzi, Kwiat Jabłoni i inne polskie gwiazdy wystąpią w tym roku na Scenie Głównej mBank/Mastercard festiwalu Great September w Łodzi. Dodatkowo, posiadacze karnetów będą mogli wejść do specjalnej strefy, pozwalającej na jeszcze lepsze przeżywanie koncertów. Bilety są już w sprzedaży.

Great September Showcase Festival & Conference to wydarzenie wtopione w miejską przestrzeń Łodzi. Koncerty, panele dyskusyjne i spotkania co roku odbywają się w najpopularniejszych klubach, klimatycznych lokalach, a także na ulicach, zamieniając je w miejsce tętniące najlepszą polską muzyką. Najważniejszym miejscem festiwalu jest Scena Główna mBank/Mastercard, usytuowana w samym centrum Łodzi – w tym roku w Pasażu Schillera, przy ul. Piotrkowskiej.

„Przez dwie poprzednie edycje Great September, na głównej scenie zagrały najgorętsze nazwiska polskiej muzyki. Gościliśmy na niej m.in. Bedoesa, Mroza, Króla czy Ralpha Kamińskiego. W tym roku największa scena – wspierana przez partnerów strategicznych festiwalu, mBank i Mastercard, oraz usytuowana w sercu życia miejskiego w Łodzi – gościć będzie m.in. Otsochodzi, Kwiat Jabłoni, Kortez i Hurt. Już teraz zapraszam mieszkańców i gości na wspólne przeżywanie tych wyjątkowych koncertów. Szczególnie do specjalnej strefy, która otworzy się w tym roku dla festiwalowiczów pod samą sceną” – zaprasza Artur Rojek, dyrektor artystyczny Great September Showcase Festival & Conference.

Główna scena, której mBank i Mastercard patronują już po raz trzeci, w tym roku będzie częściowo otwarta. Wstęp na nią będą mieli wszyscy chętni do sprawdzenia, jak na żywo brzmi najnowsza płyta jednego z najbardziej rozchwytywanych polskich raperów; Otsochodzi. Albo jak w wydaniu koncertowym sprawdza się Kortez, na którego występy często trudno zdobyć bilety. Posiadacze karnetów na Great September Showcase Festival & Conference otrzymają dodatkowo możliwość wejścia do strefy ustawionej najbliżej Sceny Głównej mBank/Mastercard, pozwalającej na jeszcze lepszy odbiór wszystkich zaplanowanych na niej występów.

Zakup karnetu daje jednocześnie przepustkę na wszystkie inne koncerty, odbywające się 12-14 września na Great September. W ciągu trzech dni w Łodzi zagrają dziesiątki artystów i zespołów, prezentujących szeroki wachlarz brzmień i muzycznych pomysłów. Od rocka przez rap po jazz aż po eksperymenty. Wśród nich m.in. Daria ze Śląska, Yung Adisz, EABS, Projekt WOW, Pan Savyan, Oxford Drama, Yann, Tonfa, Coals,OKEKEL, Kosmonauci i wielu innych. Zapraszamy wspólnie z partnerem strategicznym wydarzenia – Łódzkim Centrum Wydarzeń! Co więcej, na ich koncertach spotkać będzie można najważniejszych przedstawicieli branży: menedżerów, promotorów, wydawców, łowców talentów, dziennikarzy i content creatorów. Great September to wielkie święto muzyki, pełne występów live, ale i niezobowiązujących spotkań i rozmów, jakie nie mają miejsca nigdzie indziej. Na festiwalowiczów czekają także specjalnie na tę okazję przygotowane wystawy, pokazy filmów i inne ciekawe wydarzenia, składające się na wyjątkowy festiwal fanów dobrej muzyki.

Wszystkie aktualizacje i ważne informacje dostępne są na stronie https://greatseptember.pl oraz na kanałach na Facebooku, Instagramie, TikToku i Linkedinie. Warto też śledzić oficjalną playlistę Great September na Spotify.

 

WYBIERZ SERWIS