Łódź
14-16.09.2023
KUP BILET

Great September odbędzie się w nowym terminie

02.09.2022

Great September odbędzie się w nowym terminie

Z przyczyn niezależnych od organizatorów pierwsza edycja festiwalu Great September nie odbędzie się w połowie września. Nowy termin największego spotkania polskiej branży muzycznej to 20-22 października 2022.

 

Drodzy Przyjaciele, w organizacji pierwszej edycji festiwalu Great September bardziej zależy nam na tym, żeby był great niż żeby to za wszelką cenę był September. Niestety z powodów od nas niezależnych, nie możemy się spotkać w planowanym terminie, ale Great September tej jesieni w Łodzi na pewno się odbędzie – kilka tygodni później. 

 

Znamy już nową datę festiwalu – to 20-22 października br. Zakupione przez Was bilety oczywiście zachowują ważność w tym terminie, nie musicie w żaden sposób ich uaktualniać czy zmieniać. Jeśli jednak ktoś ma już w październiku inne plany i zechce zwrócić wejściówki, oczywiście rozumiemy, choć bardzo żałujemy, że się nie zobaczymy. Prosimy skontaktujcie się z bileterią, w której dokonaliście zakupu.

 

Dziękujemy za Wasze zainteresowanie i wsparcie, liczymy na to, że zobaczymy się lada chwila w pełnym gronie – zarówno po stronie artystów, jak i fanów. Kolejne szczegóły podamy niebawem, ale to, co najważniejsze już wiecie: Great September Showcase Festival & Conference będzie najważniejszym w tym sezonie spotkaniem polskiej sceny muzycznej. 

 

WYBIERZ SERWIS